Velen denken dat singles het niet gezellig hebben, zo tijdens feestdagen – of algemeen in het dagelijks leven. Vaak worden er vragen gesteld als wat ga je doen en met wie ben je… Want niemand mag toch alleen zijn met Kerst of oudjaar (of Pasen). Pinksteren blijkt minder erg te zijn…  Dan is het voorjaar natuurlijk!
Welnu, sommige (de meeste) singles vinden het heerlijk alleen te zijn met welke feestdagen dan ook. Singles trekken lekker iets makkelijks aan en doen gewoon waar ze zelf zin in hebben. Natuurlijk hebben zij best lekkernijen te eten in huis, maar die moeten behalve smakelijk ook makkelijk te bereiden zijn!

Soms nodigen Singles gezellig vrienden uit

Een maaltje delen, een drankje drinken – even bijpraten over een voorbijgaand jaar. Altijd leuk, lekker en gezellig! Tijdens de feestdagen worden er altijd plannen bedacht of besproken voor een komend Nieuwjaar. Wat er zoal voor leuks te doen is en wat voor evenementen er zullen zijn. Even een voorbeeld voor singles die spannende historie en verhalen leuk vinden; een heel unieke belevenis is een wandeling met StoyTrail. De verhalenvertellers van StoryTrail bezitten een mimiek en acteertalent waardoor jij je uitstekend in kunt leven in de verhalen die zij vertellen!

Zeg je nu; ‘Leuk, maar die verhalen erbij, tja….’ Ach, dan kun je altijd Streetart gaan bewonderen. En als je dan weer wel een rondleiding wilt dan kan dat met Sama – Streetart Museum Amsterdam.

En ook voor Single ouders zijn er zoveel leuke activiteiten!

Het is begrijpelijk dat als je alleengaand (of staand) bent, je niet altijd zonder meer ‘de deur uit kunt stappen’. Leuke uitjes moet je dan goed plannen en organiseren. En – alles is natuurlijk ook afhankelijk van de leeftijd van je kinderen. Wat verrassend dat een organisatie als Natuurmonumenten met ‘OERRR‘ daar dan rekening mee houdt. En fijn voor jou ook! Een heerlijke wandeling met ontdekkingen in de natuur! Doen! En let maar niet op zo’n statische term als ‘gezin’, want dat ben jij ook – samen met je kids! En je bent ook van harte welkom als je niet zoveel verstand hebt van natuur!

Dat waren een paar tips voor het volgend jaar. En – er is zoveel meer te doen! Ga er voor! We gaan het er nog over hebben..

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Vul alstublieft uw commentaar in!
Vul hier uw naam in